ویزای دبی

اخذ انواع ویزای دبی در کوتاه ترین زمان ممکن توسط تیم مجرب پرتو آسمان آبی

ویزای 10 روزه

این ویزا مناسب برای یک بار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 10 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا در صورت درخواست همراه با رزرو هتل 270 درهم و بدون درخواست رزرو هتل 280 درهم می باشد 

ویزای 30 روزه

این ویزا مناسب برای یک بار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 30 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا 295 درهم می باشد.

ویزای دو ماهه چندبار ورود

این ویزا مناسب برای چندبار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 60 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا 1720 درهم می باشد.

ویزای دو ماهه یکبار ورود

این ویزا مناسب برای یک بار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 60 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا 700 درهم می باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای دبی

 

تصویر پاسپورت متقاضی (صفحه اول)

تصویر کارت ملی متقاضی ( قسمت رو)

تصویر شناسنامه متقاضی (صفحه اول)

عکس پرسنلی 

  • نکته : تصاویر مدارک باید واضح و کامل باشند(بدون وجود مورد اضافه مثل وجود انگشت و یا اثر فلش دوربین) 

ارسال مدارک

برای ارسال مدارک متقاضی ویزای دبی می توانید مدارک را به آدرس ایمیل "visa@blueskytravel.org" ارسال نموده و یا از طریق تکمیل فرم  زیر اقدام نمایید . 

نام آژانس درخواست کننده  
ایمیل  
ارسال مدارک متقاضیان  
  • نکته : برای ارسال مدارک متقاضی/متقاضیان ویزا، ابتدا تمامی فایل ها را در یک پوشه قرار دهید که بتوانید همزمان همه را انتخاب کنید، سپس بر روی گزینه choose files کلیک کنید و تمامی فایل ها را یکجا انتخاب و گزینه open را فشار داده و در انتها بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.  
  • پس از ارسال مدارک کارشناس مربوطه را مطلع نمایید و از رسیدن مدارک به ایشان مطمئن شوید.