ویزای دبی

اخذ انواع ویزای دبی در کوتاه ترین زمان ممکن توسط تیم مجرب پرتو آسمان آبی

ویزای 10 روزه

این ویزا مناسب برای یک بار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 10 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا در صورت درخواست همراه با رزرو هتل 285 درهم بدون بیمه و بدون درخواست رزرو هتل 295 درهم می باشد. 

ویزای 30 روزه یکبار ورود

این ویزا مناسب برای یک بار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 30 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا بدون بیمه 320 درهم می باشد.

ویزای دو ماهه چندبار ورود

این ویزا مناسب برای چندبار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 60 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا بدون بیمه 780 درهم می باشد.

ویزای دو ماهه یکبار ورود

این ویزا مناسب برای یک بار ورود به خاک کشور امارات متحده عربی تا سقف 60 روز به هدف سیاحتی مناسب می باشد. قیمت این ویزا بدون بیمه 460 درهم  می باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای دبی

 

تصویر پاسپورت متقاضی (صفحه اول)

تصویر کارت ملی متقاضی ( قسمت رو)

تصویر شناسنامه متقاضی (صفحه اول)

عکس پرسنلی 

  • نکته : تصاویر مدارک باید واضح و کامل باشند(بدون وجود مورد اضافه مثل وجود انگشت و یا اثر فلش دوربین) 

ارسال مدارک

برای ارسال مدارک متقاضی ویزای دبی می توانید مدارک را به آدرس ایمیل "visa@blueskytravel.org" ارسال نموده و یا از طریق تکمیل فرم  زیر اقدام نمایید . 

نام آژانس درخواست کننده *
ایمیل *
ارسال مدارک متقاضیان *

حداکثر اندازه فایل (Mb): 2

حداکثر تعداد فایل: 1

  • نکته : برای ارسال مدارک متقاضی/متقاضیان ویزا، ابتدا تمامی فایل ها را در یک پوشه قرار دهید که بتوانید همزمان همه را انتخاب کنید، سپس بر روی گزینه choose files کلیک کنید و تمامی فایل ها را یکجا انتخاب و گزینه open را فشار داده و در انتها بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.  
  • پس از ارسال مدارک کارشناس مربوطه را مطلع نمایید و از رسیدن مدارک به ایشان مطمئن شوید.